O nás

Hotel Wolf je unikátní ubytování v Praze. Hotel byl dlouhodobě zakonzervovaný, aby později rozkvetl po nákladné interiérové rekonstrukci v čele s mladým talentovaným architektem MgA. Ondřejem Pchálkem, který nesvázán konvencemi snoubil přírodní materiály s nápaditým českým designem inspirovaným jeho severským angažmá.

Hotel se nachází v tiché čtvrti nedaleko Hostivařského parku. Pozemek hotelu umožňuje prostorná parkovací místa pro hosty, která jsou za plotem hlídaná kamerou. Kromě toho se v hotelu nachází 14 pokojů různých velikostí s vlastními koupelnami, z nichž některé obsahují i kuchyňku. V přízemí hotelu je kromě recepce a jídelny také co-work prostor, což je příjemné místo vhodné pro práci nebo relaxaci, kde si zájemci mohou k práci koupit chlazené nápoje nebo hrnek kávy na recepci. Hosti se mohou v hotelu ubytovat společně s domácími mazlíčky.

Co u nás najdete?

  • Recepce
  • Zabezpečené parkování na pozemku
  • Co-work prostor
  • Výborné snídaně
  • Předzahrádka
  • Wi-fi
  • Klimatizace
Jak se k nám dostanete? 
 
Hotel Wolf se nachází v klidné vilové čtvrti, v jehož blízkém okolí můžete dojít na vlakové nádraží, na autobusovou a na tramvajovou zastávkou. Vlakové nádraží se stanicí Praha-Hostivař se nachází 9 minut pěšky, nejbližší autobusová zastávka s názvem Nádraží Hostivař je 10 minut pěšky a tramvajová zastávka Hostivařská je jen 8 minut chůze z hotelu.
Okolí hotelu
 
Hotel Wolf se nachází na velice strategickém místě. Nejen že je okolí hotelu tiché s vynikajícími možnostmi městské hromadné dopravy, ale také je kousek od Hostivařského parku, který je nádherným místem na procházky v jakoukoliv denní i noční dobu. V Hostivařském parku je posléze Hostivařská přehrada, což je skvělé místo na letní koupání. Nedaleko od hotelu je také obchodní centrum Vivo Hostivař, kde je možné najít kromě bohaté zásoby všech možných obchodů také kino, fitness centrum nebo saunu.