O nás

Bio hotelu

Hotel Wolf je unikátní ubytování v Praze. Hotel byl dlouhodobě zakonzervovaný, aby později rozkvetl po nákladné interiérové rekonstrukci v čele s mladým talentovaným architektem MgA. Ondřejem Pchálkem, který nesvázán konvencemi snoubil přírodní materiály s nápaditým českým designem inspirovaným jeho severským angažmá.

Hotel se nachází v tiché čtvrti nedaleko Hostivařského parku. Pozemek hotelu umožňuje prostorná parkovací místa pro hosty, která jsou za plotem hlídaná kamerou. Kromě toho se v hotelu nachází 14 pokojů různých velikostí s vlastními koupelnami, z nichž některé obsahují i kuchyňku. V přízemí hotelu je kromě recepce a jídelny také co-work prostor, což je příjemné místo vhodné pro práci nebo relaxaci, kde si zájemci mohou k práci koupit chlazené nápoje nebo hrnek kávy na recepci. Hosti se mohou v hotelu ubytovat společně s domácími mazlíčky.

Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Tým Hotelu Wolf

Jak se k nám dostanete?

Letadlem

Z letiště Václava Havla autobusovou linkou AE express na Hlavní nádraží. Z Hlavního nádraží vlakem S9 směrem na Benešov a Strašnice do zastávky Hostivař. Z vlakové zastávky Hostivař 5 minut pěší chůze do Hotelu Wolf.

Autem

Hotel se nachází na okraji Prahy se skvělou dostupností autem po okruhu a příjezdových tepnách do Prahy. Náš Hotel také disponuje zabezpečeným parkováním.

Vlakem

Z Hlavního nádraží vlakem S9 ve směru Benešov nebo Strašnice. Vlak jede 14 minut. Cílová zastávka u Hotelu se jmenuje Hostivař. Z této zastávky se Hotel nachází pouhých 5 minut pěšky ve stejné ulici jako je zastávka.